✔️1 травня у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» завершився Тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
✔️Голова методичної комісії електромонтажної справи Аттіла Чотарі ознайомив присутніх із наказом про підсумки Тижня. Активні учасники та переможці конкурсів були відзначені грамотами.
✔️Упродовж Тижня відбулися конкурси професійної майстерності, майстер-класи від здобувачів освіти, інформаційно-пізнавальні та інтерактивні заходи. Також проведено благодійні ініціативи на підтримку Збройних Сил України.
✔️Заступник директора з навчальної роботи Лілія Шумка подякувала педагогам, здобувачам освіти та батькам за підготовку і проведення заходів, а також за участь у благодійній діяльності.
✔️Дякуємо педагогам електромонтажної справи за професійну та злагоджену роботу.
