День святого Валентина – свято закоханих

   День святого Валентина – свято закоханих - відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття. У цей день закохані скоюють дива. Якщо дарують троянди, то мільйон. Якщо освідчуються в коханні, то метровими літерами. Якщо святкують, то святкують усією планетою. Але чому все ж таки це свято закоханих? На цей рахунок чимало красивих легенд.

   Про життя християнина Валентина, в честь якого назване це свято, майже нічого невідомо. Християнського проповідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру й невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в'язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.

   За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) надіслав їй зворушливого листа, який підписав «Твій Валентин».У пам'ять про це тепер у День Святого Валентина заведено дарувати одне одному «валентинки» — вітальні листівки в вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони.

   13 лютого в гуртожитку відбувся розважальний святковий захід до Дня Валентина. Учні дізналися багато цікавої інформації про історію свята, традиції святкування Дня всіх закоханих в європейських країнах. У цікавих конкурсах взяли участь юнаки і дівчата І – ІІІ курсів. Святкова атмосфера панувала на цьому дійстві. Веселі конкурси і танці сприяли чудовому проведені вільного часу.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі