Переможці обласних оглядів-конкурсів

Протягом І семестру 2019-2020 н.р. в ПТНЗ області проходили регіональні  огляди-конкурси навчальних приміщень закладів профтехосвіти.

 

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 26.09.2019 р. № 230-од «Про проведення обласного огляду-конкурсу лабораторій «Організація обслуговування» з професії «Офіціант» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти  Тернопільської області», наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 26.09.2019 р. № 228-од «Про проведення в закладах професійної (професійно-технічної) освіти  області регіонального огляду-конкурс кабінетів спецтехнології з професії  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 26.09.2019 р. № 229-од «Про проведення в закладах професійної (професійно-технічної) освіти  області регіонального огляду-конкурсу навчальних майстерень з професії  «Перукар (перукар-модельєр)» наш заклад надіслав матеріали на конкурси.

І в кожній з номінацій ми отримали перемогу!!!!!

Так, згідно рішення журі обласного огляду-конкурсу: кабінет спецтехнології з професії  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (зав. Бей Ю.Б.) нагороджено дипломом І ступеня; навчальна майстерня з професії  «Перукар (перукар-модельєр)» (зав. Сідлецька Г.П.)  нагороджена дипломом ІІ ступеня;  лабораторія «Організація обслуговування» з професії «Офіціант» (зав. Білинська О.І.) нагороджена дипломом ІІІ ступеня

Вітаємо колективи методичних комісій педагогічних працівників напряму харчової промисловості, автослюсарної та електрозварювальної справи,  сфери послуг,  з перемогами!

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 132 гостей та відсутні користувачі