Тиждень правових знань та суспільних дисциплін

Впродовж 9 -13 грудня 2019р. у Центрі проводився тиждень правових знань та суспільних дисциплін.

Викладачами суспільних дисциплін проведено заходи до Всеукраїнського тижня права де були інформаційні, пізнавальні та виховні заходи, що проходили у вигляді бесід, відео презентацій, книжкових виставок.

За участю викладача Мацишина І.І. було проведено зустріч із представником ювенальної поліції Петренком А.В. для учні II-III курсів,о  завдяки чому вони отримали змістовні відповіді про юридичну відповідальність неповнолітніх, їх права та обов’язки.

Викладачі Роспадь М.Б. та Князь Г.М. організували для учнів 21 групи екскурсію в Тернопільський обласний краєзнавчий музей, де учні ознайомились із геологічною будовою, корисними копалинами, рослинним і тваринним світом нашого краю, та історією Тернопілля. Увагу учнів привернули етнографічні експозиції та історія XI cт.

Учні 22 групи із викладачем Цьохом А.В. відвідали Тернопільський історико- мемореальний музей, що був створений у колишній тюрмі для політичних в’язнів, i змогли відчути реалії радянського ставлення до людей, які не відповідали їхньому світогляду, і де життя людини не мало жодної цінності.

Впродовж тижня демонструвалась відео презентація на тему «Історія прав людини», підготовлена викладачем Мацишин І.І. Під час перегляду якої учні ознайомились, із історією виникнення правових законів.

До міжнародного дня 9 грудня - жертв голодомору та жертв злочину геноциду викладач Прокопенко О.С. провела відкритий виховний захід для учнів I-курсу. До проведення заходу були залучені учні –читці, підготовлені відео та аудіо матеріали, та наочне обладнання. Сценарій заходу не залишив нікого байдужим до подій що відбулися у 1932-33 роках, а учні переконались, що ця трагедія українського народу назавжди залишиться чорним спогадом в історії України.

З особливостями працевлаштування молоді ПТНЗ ознайомились учні груп ТУ, та учні III-курсу на виховній годині у п’ятницю.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 130 гостей та відсутні користувачі