Вітаємо переможця регіонального етапу конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE

7 листопада 2019 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

 

Міжнародний рух «World Skills International» - найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів професійних та вищих навчальних закладів, молодих робітників у віці від 18 до 22 років, яке проводиться у Європі та світі кожні два роки. Долучення української молоді до цих змагань сприяє популяризації робітничих професій, професійній орієнтації молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних досягнень.

Мета проведення конкурсу - підвищити престиж робітничих професій серед молоді та дозволити українській професійній освіті стати частиною міжнародної системи підготовки кадрів.

Вже традиційно у цих змаганнях приймають участь наші учні. У цьому році ми брали участь у компетенції «електромонтажні роботи». Перемогу в конкурсі здобув учень групи №35 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Козак Дмитро, який візьме участь у ІІ етапі конкурсу. Учень групи 35 Рева Олег отримав друге місце. Готували хлопців майстер виробничого навчання  Грицик Олександра Зіновіївна та викладач Чотарі Аттіла Золтанович

Вітаємо хлопців, бажаємо їм успіхів і перемог!!!

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі