Учні Центру учасники конкурсу-виставки – «Ми в Україні і Україна в нас»

 20 листопада 2015 року завершився обласний конкурс-виставка авторських фотографій юних аматорів на патріотичну тематику: «Ми в Україні і Україна в нас».

Конкурс - проводився з метою формування національної і громадянської свідомості підростаючого покоління, виявлення особистого бачення зразків та прикладів проявів патріотизму, любові до України, вивчення історії рідного краю. Організатором конкурсу є корпорація «Агропродсервіс», співорганізатором – департамент освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

Учні ДНЗ «Тернопільський центр ПТО», які цікавляться фотомистецтвом, прийняли активну участь у конкурсі.

За участь у конкурсі-виставці авторських фотографій на патріотичну тематику «Ми в Україні і Україна в нас», фотомайстерність, любов до України і рідного краю та з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи дипломами корпорації «Агропродсервіс» та департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА нагородженні: учениця групи №30 - Теслюк Тетяна за створення фотографії «З днем народження, Україно!» та учень групи № 20 Лемега Олег за створення фотографії – «Велично лине Гімн Держави».

Світлини учнів Центру представлені на виставці в Українському домі «Перемога», її мали можливість оглянути всі учасники та гості. Під час заходу юні фотографи мали можливість спілкуватися з фотографами-професіоналами, отримати від них цінні поради та настанови.

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі