День цивільного захисту

 20 квітня 2015 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся День цивільного захисту.

   Основною метою проведених заходів було не тільки перевірити, чи вміють учні в екстремальних ситуаціях діяти грамотно та чітко аби зберегти своє здоров’я та життя, а й виховувати в них такі високі морально-психологічні якості, як витримку, відвагу, мужність, ініціативу та спритність.

   Проведенню Дня цивільної оборони передувало ретельне планування заходів викладачем Віблим О.В. та начальником штабу ЦЗ Ясельським А.Ф.

   Практична частина Дня цивільної оборони розпочалася із загально-училищної лінійки під час якої начальник штабу ЦЗ ознайомив учнівський та педагогічний колектив із планом заходів. У вестибюлі Центру проводилися виставка ЗІЗ та виставка-конкурс стіннівок. Пройшли різні змагання та вікторини, зокрема, «Змагання юних рятувальників». Усе це дало змогу учням краще засвоїти теоретичні знання з основ цивільного захисту. О 1145 пролунав сигнал тривоги. Невдовзі всіх учнів, не допускаючи паніки, із навчальних аудиторій було евакуйовано на подвір’я Центру. В рамках Дня ЦЗ учні перших курсів мали можливість переглянути в актовій залі фільм «Херосіма».

   На завершення переможцям конкурсів, змагань та вікторин вручено грамоти, а організатори заходів обговорили проведення «Дня ЦЗ» з керівним складом ЦЗ об’єкта.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі