Тістечка для воїнів АТО

   Турбота про солдатів та допомога тим, хто цього потребує, об’єднує наше суспільство, утверджує синівську любов до рідного краю.

   Сьогодні кожен проходить «тест на патріотизм», це проявляється в наших вчинках, справах, рішеннях. За життя і здоров’я нашого солдата вболівають всі: від першокласника до сивочолого старця - молитвою, підбадьорюючими листівками, фінансами, одягом, військовим спорядженням, їжею…

   Є люди, які щоденними справами і працею дбають про наших захисників. 5 березня 2015 за ініціативи активного волонтера Шестопалко Марії Василівни та директора ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Цьоха Володимира Ігоровича в навчальному закладі випікали смачні тестечка для бійців АТО.

   До цієї благородної справи були залучені волонтери міста, майстри виробничого навчання та учні з професії «Кухар. Пекар. Офіціант» та кухарі закладу. Всі з любов’ю та гарячим серцем випікали смаколики, робота горіла під руками кожного, непомітно 17 ящиків були наповнені смачним здобним печивом. Така єдність, співпраця і прагнення допомогти захисникам неодмінно увінчається успіхом та перемогою.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі