ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відсвяткував перше десятиріччя

   25 грудня 2014 року ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» - відзначив свій перший ювілей.

    Центр гостинно відчинив свої двері для всього педагогічного колективу та високоповажних гостей – о. Івана Козія настоятеля храму Святого Івана Богослова та духовного наставника нашого закладу та Любомира Левковича Крупи – директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА.

    Урочистості розпочалися із спільного молебню за благословення для всіх працівників та вихованців біля каплички Матері Божої – Покровительки нашого навчального закладу – та заупокійної молитви за героїв Небесної Сотні та уже покійних працівників Центру. Продовження святкування ювілею – відбувалося в актовій залі Центру.

    З нагоди урочистостей ювілею навчального закладу із промовою виступила шанована нами Людина, висококваліфікований та авторитетний фахівець, мудрий наставник, самовідданий трудівник, безкорисливий, толерантний, терплячий навчитель, свідомий громадянин – директор ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Володимир Ігорович Цьох.

   Володимир Ігорович розповів не просту історію навчального закладу, а також про особливості роботи педагогічного колективу у становленні сучасного навчального закладу, який ефективно працює, оперативно і гнучко реагує на практичні та швидкозмінні потреби місцевих громад у навчанні, а роботодавці – у кваліфікованих робітниках.

   З вітальним словом до присутніх звернувся – директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА – Любомир Левкович Крупа – людина чистої і щирої душі, віддана своїй справі, захоплена життям, красою слова, пісні, історією. Любомир Левкович – привітав з ювілеєм весь колектив, подякував Володимиру Ігоровичу за плідну діяльність та патріотизм до професійно-технічної освіти, та рідного Центру, у подарунок вручив цінні книги. Під час урочистостей інженерно-педагогічний склад колективу був нагороджений грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА та навчального закладу. На завершення всі присутні заспівали «Многая літа».

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі