П'ятниця 20 травня 2022

січня 2021

29 січня 2021

ДКА з професії «Кухар. Пекар. Офіціант»

З метою визначення рівня знань, умінь та навичок, одержаних учнями під час навчання та ступеня оволодіння професією 29 січня 2021 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проходила державна кваліфікаційна атестація у групі ТУ-23 з професії «Кухар. Пекар. Офіціант». Випускники презентували свої дипломні проекти, у яких відображені питання, які дають можливість проконтролювати уміння учнів, застосовувати на практиці теоретичні знання з урахуванням реальних виробничих умов.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася в Україні та з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 учні випускних груп плідно працювали над дипломними роботами в дистанційному режимі.

Члени комісій заслухали характеристики випускників, ознайомились з презентаціями їх робіт та поспілкувалися з випускниками.

Вітаємо учнів з успішним складанням державної кваліфікаційної атестації, бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

Читать далее

28 січня 2021

Об’єктове тренування дій персоналу при виникненні пожежі в гуртожитку.

28 січня 2021 року у відповідності до Плану основних заходів цивільного захисту і Заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в 2021 році в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» разом із 3-ю державною пожежно-рятувальною частиною м.Тернополя проведено об’єктове тренування дій персоналу при виникненні пожежі в гуртожитку навчального закладу.

Черговим гуртожитку в 10.00 год здійснено телефонний виклик «101» з повідомленням «Про пожежу в гуртожитку вул.Текстильна,12 на другому поверсі в «Світлиці» і наявності одного потерпілого».

Черговим гуртожитку була задіяна в ручному режимі система оповіщення проживаючих і працівників гуртожитку, які здійснили евакуацію за межі будинку на територію. Електрик закладу здійснив виключення електропостачання другого поверху.   

На виклик ДСНС за 5 хвилин прибув автомобільний наряд вогнеборців, які розтягнули пожежні рукави від спец.автомобіля до місця пожежі. Умовну пожежу ліквідовано. Також імітувалась евакуація потерпілого силами наряду пожежних. Здійснено перевірку пожежного гідранта на території закладу.

Спеціалісти ДПРЧ-3 провели також інструктаж та додаткове навчання з працівниками навчального закладу щодо дій в надзвичайних ситуаціях. На площадці біля гуртожитку здійснено практичне заняття щодо використання вогнегасників при гасінні умовної пожежі.

Даний захід ініційований директором закладу - головою комісії з надзвичайних ситуацій ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьохом В.І. і проведений виконавцями: фахівцем з питань цивільного захисту Маліновським М.Т. та відповідальним за пожежну безпеку ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Пелех Н.О.

Читать далее

26 січня 2021

Планове засідання педагогічної ради

26 січня 2021року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося планове січневе  засідання педагогічної ради.

Заступник директора з НР Константинів Оксана Мирославівна підвела підсумки навчально-виховної роботи за І семестр та проінформувала про виконання навчальних планів та програм

Голови методичних комісій прозвітували про рівень викладання та якість знань учнів з предметів загальноосвітньої, професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовок та шляхи його покращення.

Методисти Полиняк Ольга Василівна  та Березюк Наталія Романівна подали на розгляд педагогічної ради «Перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 рік».

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією в країні, педрада проходила в онлайн-режимі,  з дотриманням карантинних норм і обмежень.

Читать далее

18 січня 2021

Програма єМалятко

Шановні колеги

Інформуємо вас, що в Україні діє програма єМалятко.

   Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витратити на це все багато часу.

     єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хв. за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на порталі Дія.

     Детальну інформацію можна отримати звернувшись за посиланням https://diia.gov.ua/life-situations/yemalyatko

Читать далее