Тиждень професії «Кухар. Пекар. Офіціант»

З 24.02 по 28.02.2014 р. в нашому Центрі був проведений тиждень професії «Кухар, пекар, офіціант». Тиждень проходив згідно затвердженого плану роботи методичної комісії легкої та харчової промисловості. Розпочався тиждень з урочистого дійства «Поклін хлібу», на якому всі учні та працівники закладу віддали шану українському караваю.

    В рамках відкриття тижня проведено конкурс стінгазет з професії та конкурс ескізів форменого одягу офіціанта, переможці яких були нагороджені призами. Всі присутні мали можливість придбати свіжу випічку чи десерт на виставці-продажі борошняних виробів, що їх приготували учні груп № 11 та 21.

   Упродовж наступного дня в Центрі відбулись презентації двох майстер-класів. Показати свою майстерність, навчити всіх бажаючих старалися учні, які навчаються професії "Офіціант" під час проведення майстер - класів по сервіруванні столів та складанні серветок. Позмагатися в спритності, винахідливості та майстерності можна було на конкурсі "Спритні кухарі". Завершився тиждень проведенням концерту та нагородженням переможців.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі