Звіт-концерт під гаслом «Благослови, Кобзарю, нашу Україну»

    До всіх народів, до всього людства приходить нині Великий Син України –Т.Г. Шевченко, 200-річчя з Дня народження якого ми відзначали цими днями. Ця дата визначила тематику для творчого звіту-концерту колективів художньої самодіяльності.

   20 березня в актовій залі навчального закладу відбувся звіт-концерт під гаслом «Благослови, Кобзарю, нашу Україну». У програмі концерту гармонійно поєдналися поезія Кобзаря, яка стала основою Прологу. Пісні, автором слів яких є Тарас Григорович зачіпали серця глядачів; складовою концерту була і народна пісня, в якій поєдналися і сміх, і сльози. Чари української пісні як авторської так і народної пробуджували український дух і гордість за свою Батьківщину.

   У виконанні учасників народного фольклорного театру була представлена літературно-музична композиція за однойменним твором Т.Шевченка «Тополя», в якій показано важку долю дівчини, що з туги за коханим обернулася в тополю. Прототипом дівчини є Україна, яка в постійній тузі за своїми молодими синами-визволителями. Під яскравими враженнями залишилися глядачі після перегляду фольклорної вистави «Господарю женці йдуть, золотий вінок несуть». Широкий спектр номерів творчого звіту-концерту, виконаних читцями, учасниками ансамблю «Дивограй», солістами, народним жіночим хором, фольклорним театром, ансамблем народної музики актуалізували знання про генія Тараса, можливо неочікуваного, але завжди актуального.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі