Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій

    1 квітня 2014 року на базі нашого навчального закладу відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій. Тема засідання: «Формування загальнонавчальних компетентностей учнів». Керівник секції: Депутат Надія Степанівна – методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.

   Майстер в/н Мацишин Н. М. провела відкритий вступний інструктаж уроку виробничого навчання на тему: Набір тексту на швидкість і якість. Майстром в\н було показано використання ігрових технологій на уроці. Тут була і інтерактивна вправа «Знайди правильну відповідь, задай запитання іншому», і пошук «захованих» клавіш, і повторення основних правил набору тексту за допомогою вправи «Знайди вихід». А щоб пригадати правила охорони праці при роботі на ПК, учням було запропоновано цікаву гру «Світлофор». Розібравши інструкційну картку, учні приступили до виконання практичної роботи.

   Крім того, в ході засідання були розглянуті та обговорені питання: - важливість впровадження компетентнісного підходу у професійну підготовку (доповідали майстри в\н ДНЗ «Скалатський професійний ліцей» Довгань Н.Р. та Яремішин О.Т.) - організація роботи майстра в\н в період виробничої практики учнів на підприємстві (доповідала наш майстер Диченко О.М.)

   Наприкінці засідання було підведено підсумки роботи обласної секції за 2013-2014 н.р. та визначено основні питання перспективного планування роботи секції на наступний 2014-2015 н.р. Завершилася секція оглядом навчально-матеріальної бази закладу, який провів старший майстер Петрунів П.Г.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі