Тиждень з професії «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»

з 24 лютого 2020 р. по 28 лютого 2020р. проходив Тиждень професії «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр»

 

Впродовж Тижня було проведено презентацію професії, майстер-клас «Декоративне оштукатурення поверхонь» з використанням матеріалів ТМ Polimin, виховна година по групах, профорієнтаційна робота з учнями шкіл м.Тернополя, конкурс фахової майстерності з професії «Штукатур», турнір з футболу між учнями з професії.

25 лютого 2020 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» в межах Тижня будівельника було проведено майстер-клас головним експертом будівельних сумішей Polimin в західній Україні Ігоря Гринькова на тему «Декоративні штукатурки торгової  марки Polimin». На заході була присутня методист НМЦ ПТО в Тернопільській області Тремба Г.І.

Хорошу теоретичну і практичну підготовку показали учні  груп  36 у конкурсі професійної майстерності з професії «Штукатур». Рішенням журі конкурсу дипломами переможців нагороджено:  Гармідера Віталія Петровича, група №36 (І місце), Грицишина Тараса Андрійовича, група №36 (ІІ місце),  Степанова Анатолія Васильовича, група №36 (ІІ місце), Дудлу Володимира Миколайовича, група №36 (ІІІ місце),  Пахолка Віталія Володимировича, група №36 (ІІІ місце)

Завершився Тиждень Кулінарним брей-рингом.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі