Тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

З  24 лютого 2020р. по 28 лютого  2020р.  у закладі проходив Тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

 

Впродовж Тижня було проведено конкурс «Умілі руки» зі слюсарної справи, виставку учнівських робіт з електромонтажної  справи, мультимедійну презентацію професії електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, спортивні змагання з волейболу серед учнів груп електромонтерів, інтелектуальну гру «Електричне поле чудес», конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Крім того, під час проведення Тижня професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», було проведено обласний семінар методичної секції педагогічних працівників металообробних, радіотехнічних професій та викладачів предмету «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Перемогу у змаганнях з волейболу серед учнів груп електромонтерів виборола група 35.

Хорошу теоретичну і практичну підготовку показали учні  групи  35 у конкурсі професійної майстерності з професії. Рішенням журі дипломами нагороджено: . Гльомбу Павла Богдановича (І місце), Білика Василя Ігоровича (ІІ місце), Козака Дмитра Ярославовича (ІІІ місце), Дячуна Володимира Володимировича, Мельника Григорія Олеговича, Павліва Петра Володимировича, Реву Олега Дмитровича, Чорного Арсена Петровича.

За активну участь у конкурсі «Умілі руки» серед учнів першого курсу (група №15) нагородити грамотами таких учнів: Бицка Любомира Бориславовича, (ІІІ місце), Городицького Сергія Ігоровича, Захаркова Олександра Івановича,  Капчура Володимира Васильовича,  Козія Павла Романовича, Софронюка Антона Сергійовича.

Цікаво і насичено пройшла  інтелектуальна гра «Електричне поле чудес».

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі