У ВИРІ ДЗВІНКА ОСТАННЬОГО….

13 грудня 2019 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося свято Останнього дзвоника для групи №41.

В щирому колі випускників, їх батьків і друзів, педагогічних працівників відбулося урочисте вручення дипломів висококваліфікованого робітника з професії «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)» та свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

Для наших любих випускників – це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенів дзвінок і покликав у незвідані далі.

З привітальним словом до випускників звернулася заступник директора з навчальної роботи Константинів О.М. Оксана Мирославівна побажала всім випускникам добра, світлого майбутнього, успіхів у подальшому навчанні та працевлаштуванні.

Класний керівник, майстер виробничого навчання групи №41 Прейзнер Г.С. привітала випускників та побажала їм щирої любові і міцної дружби, завжди пам'ятати роки, проведені разом у навчальному закладі.

Зворушливими словами привітала випускників голова батьківського комітету групи Вітяк Галина Іванівна.

Слова подяки викладачам, вихователям, художнім керівникам, майстрам в/н та адміністрації Центру линули з уст випускників, які зачаровували всіх своїми прекрасними голосами.

Останній дзвінок – це свято урожаю, адже за роки навчання вихованці Центру мають багато досягнень. Ними були підкорені вершини у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Грамотами нагородженні учасники художньої самодіяльності, переможці олімпіад і конкурсів, спортсмени Центру.

Учасники та керівники гуртків художньої самодіяльності подарували присутнім святковий концерт. Під оплески друзів, педагогів і батьків випускники отримували дипломи висококваліфікованого робітника з професії «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)» та свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Завершилися урочистості вальсом випускників.

В добру путь, випускники 2019 року! Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі