Обласна методична секції викладачів української мови та літератури

10 грудня 2019 року в ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови та літератури в рамках якого проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та ІІ етап Міжнаро́дного ко́нкурсу знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика.

 

Тема обласної методичної секції: Шляхи підвищення ефективності підготовки до ДПА у формі ЗНО.

Старовойт Г.М.- методист, НМЦ ПТО у Тернопільській області  розповіла про особливості викладання української мови і літератури у 2019-2020 н.р. Спільно з учасниками секції розглянули нормативні та інструктивно-методичні матеріали, рекомендації з їх упровадження в навчально-виховний процес.

Братусь М.П. - викладач, ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» та Скочинська Г.І.- викладач, Тернопільське ВПУ №4 ім. М. Паращука поінформували про особливості поурочно-тематичного планування з української мови та літератури відповідно до Програми, затвердженої наказом МОНУ від 23.10.2017 №1407.

Про специфіку підготовки до ДПА та ЗНО 2020.  та  нормативно-правове забезпечення щодо організації та проведення ЗНО 2020 доповів  Шайнюк Ю.Ч. - заступник директора ТОКІППО.

Кондирєва М.М.- методист ТОКІППО провела тренінг для педагогічних працівників на тему: «Підготовка учнів 5-11 класів до ЗНО з української мови і літератури: стратегія і тактика».

Пашковська З.Р. – викладач, ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» висвітлила теоретичні та  практичні аспекти підготовки до ЗНО з української мови і літератури.

Учасники засідання обговорили результати ЗНО 2019.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі