День відкритих дверей у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

8 грудня 2019 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся День відкритих дверей.

 

До нас приїхали майбутні випускники шкіл з батьками, майже з усіх куточків Тернопільщини. Всі гості мали можливість ознайомитись із сучасним навчальним закладом: широким спектром професій, які користуються попитом на ринку праці, особливостями навчальної діяльності та позаурочної роботи, матеріально-технічною базою, учнівським гуртожитком, оглянути виставки учнівських робіт, поласувати запашним чаєм та рум’яними булочками.

Викладачами та майстрами виробничого навчання кожної професії було здійснено екскурсії навчальними майстернями, лабораторіями, кабінетами, майстер-класи з професій. Для всіх бажаючих було організовано екскурсію по гуртожитку, навчальному корпусу та майстерні.

День відкритих дверей у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» — це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з абітурієнтами. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої Центрової родини!

Якщо хочеш стати фахівцем у галузі зв’язку, будівельних технологій, легкої та харчової промисловості, працювати в автосервісі та професійно водити авто, стати кваліфікованим електрозварником, електромонтером чи столяром, тоді наш навчальний заклад створено саме для Тебе!

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі