Четвер 29 вересня 2022

Звіт директора ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьоха Володимира Ігоровича про результати роботи за 2018-2019 н.р.

 20 червня 2019 року у ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбулися збори трудового колективу, на яких було заслухано звіт директора  закладу  Цьоха Володимира Ігоровича про результати роботи за 2018-2019 н. р.

 Володимира Ігорович Цьох детально проаналізував свою діяльність в 2018-2019 навчальному році в контексті:

— виконання регіонального замовлення;

— рівень професійності педагогічних кадрів;

— навчально-методичну роботу;

— виробничу діяльність учнів;

— виховну роботу;

— ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;

— фінансово-господарську діяльність навчального закладу;

— охорону праці.

У свою чергу працівники Центру подякували Володимиру Ігоровичу за сумлінну працю на посаді директора, підтримку та створення комфортних умов для роботи, навчання та проживання в гуртожитку, доброзичливе ставлення, толерантність, активне сприяння у формуванні матеріальної бази професій, відзначили діяльність директора, як дбайливого господаря, акцентували увагу на професіоналізмі директора, який вміло прогнозує результати педагогічної системи, застосовує новітні засоби впливу, аналізує та критично оцінює діяльність педагогічного колективу, визначає стратегію розвитку закладу, дбає про сприятливий мікроклімат у колективі, відзначили його лідерські риси.

Трудовий колектив одноголосно під час голосування вирішив роботу директора ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьоха В.І. за 2018-2019 н.р. вважати задовільною і клопотати перед управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради про його преміювання.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі