ІІ форум професійної освіти „Освіта. Професія. Кар’єра”

17 травня 2019 року на території парку імені Тараса Шевченка на виконання обласної програми розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2018-2022 року відбувся ІІ обласний форум професійної освіти „Освіта. Професія. Кар’єра”, у якому прийняли участь заклади професійної (професійно-технічної) освіти.

 

Основна мета і завдання форуму – привернути увагу до проблем профтехосвіти державних органів влади, місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадянського суспільства; проінформувати молодь про можливості професійної освіти області, про актуальні та перспективні професії, надати фахові консультації щодо питань здобуття професійної освіти; навести комунікації між роботодавцями області та закладами професійної освіти, підняти імідж і престиж якісної конкурентоздатної професійної освіти.

Поряд з іншими навчальними закладами професійної (професійно-технічної) освіти учні та працівники ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» оформили виставку-презентацію, провели майстер – класи за професіями, які можна здобути в закладі. Майстри виробничого навчання, викладачі та учні продемонстрували учасникам форуму свою майстерність і професіоналізм, оформляючи пряники глазур’ю, використовуючи новітні технології опоряджувальних робіт за допомогою сучасних будівельних матеріалів, створюючи вироби валянням з вовни. Всі присутні куштували мафіни, бургери та тістечка, приготовлені учнями та педпрацівниками з професії «Кухар. Пекар. Офіціант». Велике зацікавлення викликали рухомі макети черепахи та стенди, виготовленні учнями і майстрами з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Проведення форуму сприяє профорієнтаційній роботі серед випускників шкіл, встановленню контактів, збагаченню досвідом і допоможе учнівській молоді пізнати основні ази робітничих професій, наочно оцінити важливість їх на ринку праці і стати конкурентоспроможним кваліфікованим робітником.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі