Обласна методична секція заступників директорів ПТНЗ

    24 вересня 2015 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулася обласна методична секція заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів з навчально-виховної роботи.

   Тема методичної секції: Національно-патріотичне виховання – пріоритетний напрям роботи з учнівською молоддю.

   Розпочалася обласна методична секція заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів з навчально-виховної роботи з екскурсії, під час якої учасники мали можливість оглянути базу для організації виховання, дозвілля і побуту учнів ДНЗ «Тернопільський центр ПТО». Екскурсію навчальним закладом провів директор – Цьох В.І.

  Володимир Ігорович ознайомив всіх присутніх з історією навчального закладу. Теплим словом згадав своїх попередників.

  В рамках методичної секції презентовано роботу педагогічного колективу Центру з пошуку ефективних форм і методів національно-патріотичного виховання.Нечай Д.П. – заступник директора з виховної роботи – розкрив особливості здійснення національно-патріотичного виховання у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО». Степник З.М. представила особливості національно-патріотичного в системі роботи вихователя, наголосила на важливості проведення заходів патріотичного спрямування таких, як: екскурсії, круглі столи, зустрічі з представниками молодіжних організацій (Пласт) та бійцями АТО, літературні читання, виставки, виховні заходи. Мацишин І.І. – голова методичної комісії класних керівників, розповів про проведені заходи на історично-патріотичну тематику підготовані класними керівниками та про благодійні акції. Викладач предмету «Захист Вітчизни» Віблий О.В. представив найефективніші методи для формування національної свідомості і патріотизму в урочний та після урочний час, наголосив на важливості проведення: бесід про події, які відбуваються на Сході України, героїку українського народу; зустрічей з ветеранами, батьками-учасниками АТО; змагань зі стрільби для виховання воїна-патріота. Викладач зачитав авторську патріотичну поезію та акапельно заспівав пісню «Ой ти, круче!»,  в супроводі гітари – пісню «Степ широкий».

  Про зміст і форми національно-патріотичного виховання учнівської молоді доповів Петровський О.М. – методист НМЦПТО .

  Носоненко Н.О. – головний спеціаліст департаменту освіти і науки ОДА – порушила питання соціального захисту дітей-сиріт.

  Під час роботи методичної секції Мельниченко В.В. – методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, розкрив питання про роль заступника директора ПТНЗ у збереженні стабільного функціонування системи виховної роботи.

 

  

  

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі