Перший урок

Мелодія дзвінка зібрала всіх першокурсників до актової зали – на перший урок.

Урок особливий, адже він перший у стінах Центру і тема його надзвичайно актуальна: «Україна – єдина нація». Викладач дисциплін суспільного циклу І.І. Мацишин розповів про складну ситуацію, яка склалася на Сході України, про героїку сучасних захисників суверенітету. В рамках уроку учні мали можливість переглянути фільм про оборону донецького аеропорту.

На перший урок були запрошені заступник командира 14 механізованого батальйону, учасника АТО, який воював під Дебальцево, в Горлівці, капітана – Малишевського В.Я. та волонтер, представника громадської організації «Сила єдності» - Бабій Ю.А.

Малишевський В.Я. розповів всім присутнім про окремі сторінки з автобіографії. Кадровий воєнний, демобілізувався 20 серпня 2015 року, служив в гарячих точках, розпочав військову службу в Чечні.

Захисник розповів про патріотичні настрої солдатів, їхню віру в перемогу, бойовий дух. Малишевський В.Я. закликав всіх присутніх морально підримувати солдатів: листівками, малюнками, спілкуванням. Кожен солдат прагне знати, що він потрібен людям, а не політикам, щойому вдячні за героїзм і саможертовність.

Волонтер, представника громадської організації «Сила єдності» - Бабій Ю.А. розповіла про труднощі волонтерської служби та про те як саме допомагають бійцям.

Всі присутні мали можливість поставити ряд запитань запрошеним гостям, на котрі охоче відповідали.

Закінчення уроку сповнене оптимізмом, вірою в те, що Україна воскресне і засяє на небозводі іншим народам.

  

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі