Захоплюючі мандри Карпатами та Тернополем

Літо у розпалі. Вирують жнива. Гаряче сонце голубить кожного теплом і ніжністю. Ріка життя тече тихо і неустанно…

Не віриться, що за декілька сотень кілометрів, ця гармонія життя порушена - вирує підла, неоголошена, братовбивча війна. Їй уже другий рік. Щодня проливається людська кров. Тисячі вбитих і поранених: солдатів у бою, мирних чоловіків і жінок, немічних стареньких, школярів, немовлят.

Незважаючи на усі складнощі сьогодення, нам є ким пишатись. Особливої пошани та уваги заслуговують наші відважні воїни , волонтери, всі люди доброї волі, які в єдності захищають східні кордони України, стоять на сторожі нашого спокою.

Нелегко приходиться і дітям, які живуть на тимчасово окупованих територіях та сповідують українську ідею. Серед таких юних патріотів є учні  11-А класу Лисичанської ЗОШ №8, яким щодня приходиться боронити все українське. Їх не багато, але їх міцна віра в перемогу додає сили і натхнення для боротьби бійцям спецбатальйону «Тернопіль», які несуть службу на теренах Лисичанська.

З 25 липня 2015 року 11-класники Лисичанської ЗОШ №8 мали можливість відпочити у мальовничих Карпатах разом з 11-класниками Тернопільської ЗОШ №19. Про цей відпочинок подбали: Іван Гуня – духовний отець, який не один раз побував з українськими солдатами у зоні АТО та Дмитро Гайтко - заступник командира батальйону «Тернопіль».

 

 Протягом трьох днів діти з Лисичанська мали можливість відкрити для себе Тернопільщину. Завдяки гостинності і відкритості на добрі справи - Володимиру Ігоровичу Цьоху, який відкрив двері гуртожитку ДНЗ «Тернопільський ЦПТО», діти мали можливість відпочивати та ночувати у затишних кімнатах та смачно харчуватися у їдальні навчального закладу. До речі, Володимир Ігорович, приймав цих гостей не вперше, адже під час різдвяних свят відбулася перша зустріч – оповита казкою, добром, гучною колядою.

Протягом 7-9 серпня діти милувалися красою Тернополя. З історією Тернопільщини познайомилися в обласному краєзнавчому музеї.

Побували на зустрічі з представниками міської ради та мером міста – Сергієм Надалом.

9 серпня здійснили паломництво до марійського відпустового центру - Зарваниці – однієї з найбільших подільських святинь Української Греко-Католицької Церкви. Діти палко просили Матір Божу Зарваницьку про мирне небо та про єдність України.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі