Відбувся звіт-концерт: «Герої не вмирають»

    Сьогодні слово «Герой» звучить на вустах кожного українця і як ніколи це поняття набуває нової сили та нового змісту. Ми звикли думати, що Герой це ідеальна, доблесна особистість, яка не підвладна випадковостям середовища й перетворені в пластично цілісні індивідуальності.

    Революція гідності та війна, яка розгорнулася на Сході України розкрили це поняття у новому світлі. Тепер знаємо, що Герой - це відчайдушна, шляхетна, благородна, смілива, ідейна ,з почуттям гідності людина,яка заради високої мети – квітучої, вільної,цілісної України - жертвує своїм життям та здоров’ям. Герой - це той, хто може змінити наш світ та нас самих. А ще «Герої ніколи не вмирають», вони живуть у пам’яті народу: пісні, поезії, живописі.

   Під гаслом «Герої не вмирають» у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» 22 квітня відбувся творчий звіт-концерт колективів художньої самодіяльності. Широкий спектр номерів творчого звіту, виконаних читцями, учасниками ансамблю «Дивограй», солістами, жіночим народним хором, фольклорним театром, ансамблем народної музики, сатиричним гуртом – підкреслив незламність українського духу. Художні керівники разом із своїми талановитими вихованцями глибоко-образно розкрили тему звіту-концерту: літературно-музичною композицією «Завжди у снах ви будете живими» авторською та народною піснею, прекрасною поезією та виступом сатиричного гурту «Самокатний батальйон».

   Довесільний обряд «Випікання короваю», який виконав художній фольклорний театр - був для глядачів захоплюючим дійством. Всі присутні мали можливість послухати пісні, оскільки випікання короваю супроводжується піснями зі словами такого змісту: випікаєм квіточки, щоб у сім'ї були і синочки, й дочки; щоб прилітав лелека здалеку і приносив на шнурочку синочка чи дочку; пташки випікаєм, молодим щастя й радості бажаємо; печемо зіроньки із неба, щоб в молодих ні в чому не була ніяка потреба; зеленню коровай прикрашаємо, чистоти в коханні молодим бажаємо тощо.

   Виступи учасників художньої самодіяльності вразили усіх присутніх своєю артистичними здібностями, оригінальним виконаннями номерів. Строге журі  відзначило професіоналізм художніх керівників та таланти вихованців, а глядачі свою вдячність виразили гучними аплодисментами.

Інші фото

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі