Христос воскрес! Воскресне Україна!

    Активна фаза підготовки до великого християнського свята - Воскресіння Господнього підходить до кінця. На завершені багато справ, починаючи від очищення душі під час святої сповіді до банального «великого прибирання» домівок та приготування різних смаколиків для святкового столу.

   Важливо, в цей благодатний час не загубитися у рутині буднів, різних особистих справ, а віддати належне тим, хто цього найбільше заслуговує – нашим воїнам-захисникам. Котрі, радість Христового Воскресіння не будуть розділяти у сімейному колі під звуки великодніх дзвонів, а в холодних окопах під свист куль та гул бойових установок. Відрадно, що з великим бажанням до підтримки та проведення акції «Великодній кошик для солдата» долучився наш Центр.

   У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» протягом чотирьох днів волонтери-активісти, майстри виробничого навчання професій «Пекар. Кухар. Офіціан» та учні цієї професіїготували смачні гостинці для бійців АТО. У вікна і двері стукав запах різного печива: медівників, сирників, пасок, м’ясних запіканок. «Добровольці» кухні виконували свою поважну роботу: хтось місив тісто, хтось розкачував його, хтось готував смачні начинки, хтось саджав уже готові вироби у печі, і всі вони метушились як бджоли у вулику. Така злагоджена робота закінчилось тим, що десятки ящиків із здобним печивом відправлено на Схід.

   До Великодня залишились лічені дні. Сподіваємось, наші герої відчують нашу вдячність, тепло і турботу, адже у такій єдності ми здобудемо перемогу!

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі