У вирі захоплень

    Захоплення, зацікавлення, інтереси - це безмежний світ можливостей для кожного. Спів, танці, музика, театр, малювання, фотографія, шахи, спорт, туризм, філателія, розведення голубів та інших домашніх улюбленців, вирощування квітів, полювання, різні способи самоосвіти і самовиховання - та хіба можна перелічити все.

    Захоплення можна знаходити і кидати, виявляти нові, повертатися до колишніх, мати декілька, знаходити в них самовираження, збагачення життя, одержувати завдяки ним визнання і оцінку, або займатися ними в тиші, сам на сам.

    Викладач електромонтажної справи ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Чотарі А.З. – має особливе захоплення. Вдома тримає не милого котика чи собачку, а плазунів: вужів, ящірок, варанів, також є скорпіони, пітони та павуки. Рідні викладача поставилися до цього спокійно, вони вже звикли до екзотики у своєму домі, допомагають у догляді за домашніми улюбленцями.

   У Центрі 1 квітня 2015 Чотарі А.З. організував виставку екзотичних тварин. Учні та працівники навчального закладу були захоплені розмаїттям вужів, ящірок, варанів, скорпіонів, пітонів та павуків. За добровільну пожертву - на Великодній кошик для воїнів АТО; всі бажаючі мали можливість фотографувались із тваринками. Ця виставка залишила по собі море вражень та задоволення! Дякуємо Аттілі Золтановичу за захоплюючу виставку.

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі