Зміни до розкладу

Затверджую

Директор ДНЗ «Тернопільський  ЦПТО»

 

___________________

В.І.Цьох

 

«Погоджено»

Голова профкому

__________ Гефко О.Р.

 

10

 

11

 

 

 

 

 

 

 

Перукар (перукар модельєр).Манікюрник.

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

 

 

 

 

 

 

Понеділок

 

 

Виробниче навчання

Сідлецька Г.П.

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

 

Виробниче навчання

Сідлецька Г.П.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

 

Виробниче навчання

Сідлецька Г.П.

 

ОГЕ

Гонта Л.В.

 

 

Виробниче навчання

Сідлецька Г.П.

 

Історія

Цьох А. В.

 

 

Виробниче навчання

Сідлецька Г.П.

 

Основи долікарської допомоги

Журавель О.М.

 

 

Виробниче навчання

Сідлецька Г.П.

 

ОМЗ/Захист України

Журавель О.М./

Віблий О.В.

 

 

 

 

 

Основи проф..етики

Диченко О.М.

Операційні системи та їх обслуговування

Диченко О.М.

 

 

 

 

 

Операційні системи та їх обслуговування

Диченко О.М.

Вівторок

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

Виробниче навчання

Диченко О.М.

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

Виробниче навчання

Диченко О.М.

 

 

Матеріалознавство

Мала Т.Є.

 

Виробниче навчання

Диченко О.М.

 

 

Основи санітарії та гігієни

Мала Т.Є.

 

Виробниче навчання

Диченко О.М.

 

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

Виробниче навчання

Диченко О.М.

 

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

Виробниче навчання

Диченко О.М.

 

 

Українська мова

Пашковська З.Р./

Чайківська Ок.В.

 

 

 

 

 

Українська література

Пашковська З.Р.

 

 

 

Середа

 

 

Іноземна мова

Когут Н.О./

Третьяченко М.С.

 

Математика

Мацишин Н.М.

 

 

Історія

Цьох А. В.

 

Основи електротехніки

Чотарі А.З.

 

 

Історія

Цьох А. В.

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Операційні системи та їх обслуговування

Диченко О.М.

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Іноземна мова

Когут Н.О./

Третьяченко М.С.

 

 

Математика

Мацишин Н.М.

 

Фізична культура

Вовк Н.Б../

Чулик В.В.

 

 

Математика

Мацишин Н.М.

 

Фізична культура

Вовк Н.Б../

Чулик В.В.

Четвер

 

 

Біологія

Журавель О.М.

 

ОТЗ

Прокопенко О.С.

 

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

Спеціальне малювання

Мала Т.Є.

 

Фізика

Бачинський Ю.Г.

 

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Фізика

Бачинський Ю.Г.

 

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Периферійні пристрої

Диченко О.М.

 

 

Інформаційні технології

Шморгай І.М.

 

Українська мова

Реганич М.П../

Чайківська Ок.В.

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Українська література

Чайківська Ок.В.

П’ятниця

 

 

ОГЕ

Гонта Л.В.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

ПДР

Шумка Л.В.

 

Технології обробки інформації

Диченко О.М.

 

 

Біологія

Журавель О.М.

 

Технології обробки інформації

Диченко О.М.

 

 

Біологія

Журавель О.М.

 

Засоби комп.систем

Мацишин Н.М.

 

 

ОМЗ

Журавель О.М.

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

 

ОМЗ

Журавель О.М.

 

Фізична культура

Вовк Н.Б../

Чулик В.В.

 

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

13

 

14

 

 

 

 

 

 

Кухар.Пекар.Офіціант.

 

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.Електрозварник р/з. Водій автотранспортних засобів категорії  категорії «В»

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

 

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Вовк Н.Б../

Чулик В.В.

 

Основи технічної механіки

Борук Я.М.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

Історія

Цьох А. В.

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

Історія

Цьох А. В.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

Фізика

Бачинський Ю.Г.

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

ОГЕ

Гонта Л.В.

Фізика

Бачинський Ю.Г.

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Технології

Звіздарик Л.М.

Основи гігієни і санітарії

Пясечна О.З.

 

Українська література

Пашковська З.Р.

 

Інформатика/

Основи роботи на ПК

Шморгай І.М.

ОГЕ

Гонта Л.В.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Захист України

Віблий О.В.

Охорона праці

Журавель О.М.

Організація в-ва і обслуговування

Пясечна О.З.

 

Основи тех.. креслення

Гонта Л.В.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

Історія

Цьох А.В.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

Історія

Цьох А.В.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

Історія

Цьох А. В.

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

Математика

Шморгай І.М.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

Математика

Шморгай І.М.

 

Захист України

Віблий О.В.

 

Математика

Мацишин Н.М.

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Українська мова

Пашковська З.Р./

Чайківська Ок.В..

 

Математика

Мацишин Н.М.

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Захист України

Віблий О.В.

Основи енергозбереження

Чотарі А.З.

 

ОТЗ

Прокопенко О.С.

 

 

 

 

 

 

Основи слюсарної справи

Борук Я.М.

 

Спецтехнологія

Чотарі А.З.

 

 

 

Основи слюсарної справи

Борук Я.М.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

 

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

Виробниче навчання

Прохира Х.Ф.

Прийма Г.М.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

Фізична культура

Чулик В.В.

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

ТПЇ

Пясечна О.З.

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

ТПЇ

Пясечна О.З.

 

Технології

Звіздарик Л.М.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

 

 

Основи технічної механіки

Борук Я.М.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

ПДР

Шумка Л.В.

 

Виробниче навчання

Бей Ю.Б.

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

Виробниче навчання

Бей Ю.Б.

 

Історія

Цьох А.В.

ОМЗ/Захист України

Журавель О.М./

Віблий О.В.

 

Виробниче навчання

Бей Ю.Б.

 

Історія

Цьох А.В.

ОТЗ

Прокопенко О.С.

 

Виробниче навчання

Бей Ю.Б.

 

Фізична культура

Чулик В.В.

Українська література

Пашковська З.Р.

 

Виробниче навчання

Бей Ю.Б.

 

Фізична культура

Чулик В.В.

Українська мова

Пашковська З.Р./

Чайківська Ок.В..

 

Виробниче навчання

Бей Ю.Б.

 

Географія

Мартиновська Н.М.

Фізика

Бачинський Ю.Г.

 

 

 

 

Географія

Мартиновська Н.М.

Устаткування

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

Географія

Мартиновська Н.М.

 

Основи електротехніки

Чотарі А.З.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

Географія

Мартиновська Н.М.

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Охорона праці

Журавель О.М

Фізична культура

Вовк Н.Б../

Чулик В.В.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

Електротехніка

Чотарі А.З.

Фізична культура

Вовк Н.Б../

Чулик В.В.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

Основи енергозбереження

Чотарі А.З.

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

Українська мова

Реганич М.П../

Чайківська Ок.В..

Устаткування

Мозіль Ю.З.

 

Основи слюсарної справи

Борук Я.М.

 

Українська література

Чайківська Ок.В..

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Охорона праці

Журавель О.М

 

 

 

Інформаційні технології

Шморгай І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

21

 

22

 

 

 

 

 

 

Перукар.(перукар модельєр)Манікюрник.

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

 

Кухар.Пекар.Офіціант.

 

Виробнича практика

по 26.10.2020

 

 

 

 

 

 

ОМЗ

Журавель О.М.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

 

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

Технології

Звіздарик Л.М.

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

Технології

Звіздарик Л.М.

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

ОМЗ/

Захист України

Журавель О.М./

Віблий О.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

 

Основи алгоритм.

Мацишин Н.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І./

Вовк Н.Б.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І./

Вовк Н.Б.

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

 

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

 

 

Українська література

Степник Н.В.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

 

 

Українська мова

Пашковська З.Р./ Степник Н.В.

 

Фізична культура

Флентей Й.І./

Вовк Н.Б.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Українська мова

Степник Н.В.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Українська література

Степник Н.В.

 

 

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

ОХЕ

Князь Г.М.

 

Виробниче навчання

Мацишин Н.М./

Михневич М.П.

 

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

 

 

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

 

Комп.мережі

Мацишин Н.М.

 

 

 

Основи санітарії та гігієни

Мала Т.Є.

 

 

Комп.мережі

Мацишин Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Громадянська освіта

Мацишин І.І.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Технології обробки інформації

Диченко О.М.

 

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Технології обробки інформації

Диченко О.М.

 

 

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

ОХЕ

Князь Г.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

21

 

22

 

 

 

 

 

 

Перукар.(перукар модельєр)Манікюрник.

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

 

Кухар.Пекар.Офіціант.

 

Виробнича практика

по 26.10.2020

 

 

 

 

 

 

ОМЗ

Журавель О.М.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

 

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

Технології

Звіздарик Л.М.

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

Технології

Звіздарик Л.М.

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

ОМЗ/

Захист України

Журавель О.М./

Віблий О.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Зарубіжна література

Малішевська Я.О.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

 

Основи алгоритм.

Мацишин Н.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

Виробниче навчання

Гефко О.Р.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І./

Вовк Н.Б.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І./

Вовк Н.Б.

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

Основи комп.графіки та веб-дизайну

Полиняк О.В.

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

 

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

 

 

Українська література

Степник Н.В.

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

 

 

Українська мова

Пашковська З.Р./ Степник Н.В.

 

Фізична культура

Флентей Й.І./

Вовк Н.Б.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Українська мова

Степник Н.В.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Українська література

Степник Н.В.

 

 

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

ОХЕ

Князь Г.М.

 

Виробниче навчання

Мацишин Н.М./

Михневич М.П.

 

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

 

 

 

 

 

Перукарська справа

Мала Т.Є.

 

 

Комп.мережі

Мацишин Н.М.

 

 

 

Основи санітарії та гігієни

Мала Т.Є.

 

 

Комп.мережі

Мацишин Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика

Шалайда Н.В.

 

Біологія

Лазуренко Н.Б.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Громадянська освіта

Мацишин І.І.

 

 

 

Хімія

Безкоровайна Г.П.

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Технології обробки інформації

Диченко О.М.

 

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Технології обробки інформації

Диченко О.М.

 

 

 

Географія

Мартиновська Н.М.

 

ОХЕ

Князь Г.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              

       30

 

31

 

32

 

 

 

 

 

 

 Перукар (перукар модельєр). Манікюрник

 

Виробнича практика

по 23.11.2020

 

.Оператор поштового зв’язку.

Оператор електрозв’язку.

Касир в банку.

 

Кухар. Пекар .Офіціант.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бухоблік

Гонта Л.В.

 

Українська література

Чайківська О.В.

 

 

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

Українська література

Чайківська О.В.

 

 

 

Українська література

Чайківська О.В.

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

 

 

Українська література

Чайківська О.В.

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

 

 

Громадянська освіта

Мацишин І.І.

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

 

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Іноземна мова

Вовк М.В./

Кравчук Н.Г.

 

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

Українська мова

Степник Н.В.

 

 

 

Технології

Звіздарик Л.М.

 

Українська мова

Степник Н.В.

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А

 

 

 

ОволодіннняБО веденняБР

Гонта Л.В.

 

 

 

 

 

 

ОволодіннняБО веденняБР

Гонта Л.В.

 

ТХВ

Пясечна О.З.

 

 

 

ОволодіннняБО веденняБР

Гонта Л.В.

 

ТХВ

Пясечна О.З.

 

 

 

ОволодіннняБО веденняБР

Гонта Л.В.

 

 

 

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

ТПР

Константинів О.М.

 

 

 

Українська мова

Чайківська О.В.

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

 

 

Українська мова

Чайківська О.В.

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

 

 

Опанування ОН ведення КОГв ОКБ

Гонта Л.В.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

Опанування ОН ведення КОГв ОКБ

Гонта Л.В.

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

Опанування ОН ведення КОГв ОКБ

Гонта Л.В.

 

Кулінарна х-ка страв

Пясечна О.З.

 

 

 

Технології касових операцій

Гонта Л.В.

 

Організація обслуг.в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

Технології касових операцій

Гонта Л.В.

 

Товарознавство прод.товарів

Мозіль Ю.З.

 

 

 

Опанування ОН ведення КОГв ОКБ

Гонта Л.В.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А.

 

 

 

Опанування ОН ведення КОГв ОКБ

Гонта Л.В.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А

 

 

 

ОволодінняНВРКО

Гонта Л.В.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А

 

 

 

ОволодінняНВРКО

Гонта Л.В.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А

 

 

 

ОволодінняНВРКО

Гонта Л.В.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А

 

 

 

ОволодінняНВРКО

Гонта Л.В.

 

Виробниче

навчання

Дячук В.А

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Луцишин М.А.

 

Історія

Цьох А.В.

 

 

 

Виробниче

навчання

Луцишин М.А.

 

Історія

Цьох А.В.

 

 

 

Виробниче

навчання

Луцишин М.А.

 

Громадянська освіта

Мацишин І.І.

 

 

 

Виробниче

навчання

Луцишин М.А.

 

Устаткування

Мозіль Ю.З.

 

 

 

Виробниче

навчання

Луцишин М.А.

 

Устаткування

Мозіль Ю.З.

 

 

 

Виробниче

навчання

Луцишин М.А.

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

33

 

34

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Слюсар з ремонту колісних тр. засобів. Електрозварник ручного зварювання.

 Водій категорії (В).

 

Слюсар з ремонту колісних тр. засобів. Електрозварник ручного зварювання.

 

 

 

Штукатур .Лицювальник-

плиточник.Маляр.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

ВИРОБНИЧА

ПРАКТИКА

 

ВИРОБНИЧА

ПРАКТИКА

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

По 07.12.2020

 

 

По 03.11.2020

 

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

Українська мова

 

Пашковська З.Р.

 

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

 

 

 

 

 

 

Технологія малярних робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

Технологія малярних робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

Громадянська освіта

Мацишин І.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іноземна мова

Когут Н  О./

Третьяченко М.С.

 

 

 

 

 

 

 

Основи матеріалознавства

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформатика

Шморгай І.М.

 

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Вовк Н.Б.

 

 

 

 

 

 

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

Історія

Цьох А.В.

 

 

 

 

 

 

 

Українська мова

 

Пашковська З.Р.

 

 

 

 

 

 

 

Українська мова

 

Пашковська З.Р.

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Барський Я.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика

Запорожан І.Г.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

 

 

 

 

 

 

Математика

Дзядик М.В.

 

 

 

 

 

 

 

Українська література

Реганич М.П.

 

 

 

 

 

 

 

Українська література

Реганич М.П.

 

 

 

 

 

 

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              

ТУ-1

 

ТУ-2

 

ТУ-21

 

 

 

 

 

 

Слюсар з ремонту колісних тр. засобів. Електрозварник ручного зварювання.

 

 

Штукатур. Лицювальник-

плиточник.Маляр.

 

Слюсар з ремонту колісних тр. засобів. Електрозварник ручного зварювання.

 

 

 

 

 

 

ПДР

Шумка Л.В.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

Виробнича

практика

ОРЕ

Гонта Л.В.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Основи технічної механіки

  Борук Я.М.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Основи технічної механіки

  Борук Я.М.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Основи технічного креслення

Гонта Л.В.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Читання креслень

Гонта Л.В.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Основи роботи СР КТЗ

Борук Я.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будова КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Будова КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Будова КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Будова КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Основи електротехніки

Чотарі А.З.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Основи матеріалознавства

Кислюк М.Й.

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

ПДР

Шумка Л.В.

 

 

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

Основи матеріалознавства

Кислюк М.Й.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Основи буд.креслень

Гонта Л.В.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Фізична культура

Флентей Й.І.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Основи матеріалознавства

Борук Я.М.

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

 

 

 

Технологія штук.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Допуски та тех..вимір

Борук Я.М.

 

Основи матеріалознавства

Кислюк М.Й.

 

 

 

ОТЗ

Прокопенко О.С.

 

Основи матеріалознавства

Кислюк М.Й.

 

 

 

ОТЗ

Прокопенко О.С.

 

Основи матеріалознавства

Кислюк М.Й.

 

 

 

Інформаційні технології

Шморгай І.М.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

 

 

Основи слюсарної справи

Борук Я.М.

Основи слюсарної справи

Борук Я.М.

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

 

 

Охорона праці

Журавель О.М.

 

Технологія лиц.-плит.робіт

Кислюк М.Й.

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

 

 

 

 

 

Тех.обслуг. та ремонт КТЗ

Борук Я.М.

 

 

 

 

 

 

Виробниче навчання

Андрійчук Ю.Я.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Андрійчук Ю.Я.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Андрійчук Ю.Я.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Андрійчук Ю.Я.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Андрійчук Ю.Я.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

Виробниче навчання

Андрійчук Ю.Я.

 

Виробниче навчання

Камінська О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

.

              

ТУ-22

 

ТУ-23

 

ТУ-24

 

 

 

 

 

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

 

Виробнича практика

 

Кухар.Пекар.Офіціант.

 

Штукатур .Лицювальник-

плиточник.Маляр.

 

 

 

 

 

 

По 26.10.2020.

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

Виробнича

практика

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

По 10.11.2020

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Товарознавство харч. продуктів

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Товарознавство харч. продуктів

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Торгово-техн. обладнання

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Торгово-техн. обладнання

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Організація обслуг. в рестор.

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Торгово-техн. обладнання

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Торгово-техн. обладнання

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Товарознавство харч. продуктів

Мозіль Ю.З.

 

 

 

 

 

 

Фізична культура

Чулик В.В.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

Виробниче

навчання

Білинська О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Фотогалерея

Інші фото

Відеогалерея


Онлайн

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі