Субота 4 лютого 2023

Кваліфікаційна характеристика

 
   Ще з давніх часів одяг є одним з головних атрибутів людського життя.
 Без нього ми б стали схожі на тварин , але пройшло вже багато тисячоліть з тих пір , як одяг перестав  бути  тільки захистом нашого тіла від впливу навколишнього середовища .
   Одяг - це як обгортка  людини, перше враження завжди складається виходячи з того, як виглядає людина, у що вона одягнена  і взута, які  аксесуари присутні в його образі і т.д. Всім відома істина «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму» - ця приказка була актуальна раніше і буде актуальна завтра. Безумовно, тільки одяг не формує людину, але одяг формує перше враження, саме тому вкрай важливо, щоб це враження було позитивним.
Мистецтво створювати одяг – це не тільки вміння скріпити декілька шматків тканини різними способами, це процес створення настрою, стилю,а деколи і долі…
   Ремесло кравця  одне з найдавніших ремесел , котрі опанувала  людина. Спочатку одяг був дуже простим  і пошивався вручну, з часом крій ускладнювався, та і потреба в різноманітному, красивому вбранні збільшувалась і виробництво його поволі почало набирати масових об’ємів.
   Створити одяг – складний і дуже цікавий процес і саме викладачі та майстри Тернопільського центру професійно технічної освіти допоможуть всім бажаючим опанувати це прекрасне ремесло перетворити плоский шматок тканини у прекрасний виріб.
   У нашому навчальному закладі вас навчать підбирати матеріали для майбутнього виробу, розкроювати, виготовляти  його з використанням новітніх технологій  на передовому обладнанні, виконувати ремонт одягу та його перекрій з бажанням оновлення та підгонки по фігурі.
   Наші учні створюють одяг по власними ескізами.  Для цього використовують  знання композиції  отримані у стінах нашого центру. Перейти від ескізу до готового виробу не просто, але з допомогою викладачів та майстрів навчального закладу цей  процес  стає захоплюючим.
  Але що не говори, моду не доженеш, і далеко не кожен може впоратися з вибором свого стилю. Величезна кількість людей ламають голову над тим, як добре виглядати, який одяг купити, щоб і колір підійшов, і фасон, і розмір. Модельєри і кутюр'є усього світу змагаються в мистецтві шиття, стилісти вчать доброму смаку, але одяг все одно залишається головним болем.