Субота 4 лютого 2023

Кваліфікаційна характеристикаНа сьогоднішній день важко собі уявити життя без автомобіля.
    Автомобілі забезпечують життєдіяльність міст і сіл нашої країни: перевозять продукти, промислові товари, людей. Дуже багато транспорту в приватному користуванні.
Якщо вас цікавить транспорт, якщо ви хочете навчитись керувати транспортним засобом категорії «В», «С», якщо вас цікавить з чого складається машина, по яких законах вона працює, та що треба знати, щоб експлуатувати автомашину і основи технічного обслуговування та ремонту – тоді вам треба звернутись до нас у ДНЗ "Тернопільський центр професійно-технічної освіти". Тут ви зможете здобути такі професії:
-    «Слюсар з ремонту автомобілів»
-    «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С»»
-    «Електрозварник ручного зварювання»
У нас ви вивчите правила дорожнього руху України, основи керування автомобілем та безпеку дорожнього руху, а також навчитеся основам медичного забезпечення, безпеки дорожнього руху, тобто в разі необхідності зможете надати першу долікарську медичну допомогу.
Навчання проходить  в світлих, добре обладнаних кабінетах з правил дорожнього руху, будови та експлуатації автомобіля та лабораторії з технічного обслуговування та ремонту.
Практичним навикам водіння можна навчитись на начальних автомашинах нашого закладу: VW Caddy, VW Transporter, Geely та на вантажних вантажівці САЗ.
Чекаємо на Вас у нашому навчальному закладі!