Четвер 8 грудня 2022

Адміністрація

 Директор Центру

Цьох Володимир Ігорович - директор ДНЗ "Тернопільський центр професійно-технічної освіти".   Народився 1 вересня 1961 року в с. Перепельники Зборівського району Тернопільської області. В 1979 році закінчив Львівське професійно-технічне училище та отримав кваліфікацію токаря четвертого розряду, а у 1990 році здобув кваліфікацію «Вчитель загальнотехнічних дисциплін» в Тернопільському державному педагогічному інституті ім. Я.О. Галана. В Тернопільському ЦПТО (до 2005 року – ПТУ №2 м. Тернополя) працює з 1994 року. Очолив даний навчальний заклад у 2000 році.
   Організаторські здібності Володимир Ігорович спрямовує на поліпшення роботи колективу, забезпечення високої конкурентно-спроможності на ринку праці за рахунок урізноманітнення спеціальностей, посилення різнобічних зв’язків із підприємствами, постійного оновлення матеріально-технічної бази закладу.
    У 2004 році Цьох В.І нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України», а в 2007 році за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Володимиру Ігоровичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Шумка Лілія Василівна працює на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи.  Народилася 22 квітня 1974 року в м. Тернополі. В 2000р. закінчила Тернопільський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання і основи підприємництва", отримала кваліфікацію вчителя трудового навчання, основ підприємства, креслення, безпеки життєдіяльності.
    У 2007 році за плідну роботу з обдарованою молоддю нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, а в 2008 році нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» за сумлінну творчу працю в системі професійно-технічної освіти, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Нечай Дмитро Петрович – заступник директора Центру з навчально-виховної роботи. Народився 01 січня 1958 року в с. Перепельники Зборівського району Тернопільської області. Закінчив Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ і військ зв’язку та отримав кваліфікацію офіцера з вищою військово-політичною освітою. Працював на посадах заступника командира військової частини по політичній частині, по роботі з особовим складом, старшим офіцером відділення виховної роботи бригади, офіцером-психологом Тернопільського ОВК.

Заступник директора з навчальної роботи

Константинів Оксана Мирославівна працює на посаді заступника директора з навчальної роботи. Народилася 03 листопада 1972 року в с. Великі Гаї Тернопільського району, Тернопільської області. Закінчила Львівський державний університет ім. І.Франка за спеціальністю українська мова і література та здобула кваліфікацію «Філолог. Викладач української мови і літератури».     У 2004 році за багаторічну сумлінну працю в системі професійно-технічної освіти та досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, а в 2007 році нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» за плідну роботу з обдарованою молоддю.

Старший майстер

Петрунів Петро Григорович.
Народився 13 червня 1960 року в селі Чорнокінці Чортківського р-ну Тернопільської обл. В 1992р. закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Загальнотехнічні дисципліни і праця" та здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання та загальнотехнічних дисциплін. Розпочав свою педагогічну діяльність в Центрі в 2009 році майстром виробничого навчання з професії "Слюсар з ремонту автомобілів. Оператор заправних станцій. Водій автотранспортних засобів кат "В", "С"". На посаді старшого майстра в ДНЗ "Тернопільський ЦПТО" працює з вересня 2013 року.

Старший майстер

Диченко Ольга Михайлівна.
працює на посаді старшого майстра з 2016 року.  Народилася 21 лютого 1981 року в м. Підгайці. В 2003 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Менеджмент організацій», отримала кваліфікацію менеджер-економіст. В 2011 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, факультет післядипломної освіти, отримала кваліфікацію вчителя трудового навчання, конструювання та моделювання одягу, креслення і безпеки життєдіяльності. У 2016 році присвоєно педагогічне звання «Майстер виробничого навчання першої категорії».

Методист

Полиняк Ольга Василівна працює в Тернопільському центрі професійно-технічної освіти на посаді методиста. Народилася 23 лютого 1975 року в м. Тернополі. В 1997 році закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Математика та основи інформатики» та здобула кваліфікацію учитель математики та основ інформатики.   В Тернопільському ЦПТО працює з вересня 2000 року.
    У 2006 році за значний особистий внесок у справу підготовки кваліфікованих робітничих кадрів, впровадження інноваційних технологій навчання та з нагоди святкування 40-річчя з дня створення навчального закладу нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Методист

Малішевська Яна Олегівна працює в ДНЗ "Тернопільський центр професійно-технічної освіти" на посаді методиста. Народилася 11 червня 1978 року в м. Тернопіль. В 2001 році закінчила Тернопільський державний педагогічний університет за спеціальністю «Українська мова та література. Світова література".
  В ДНЗ "тернопільський ЦПТО"  починала свій шлях з посади вихователя у 2011р., з 2012 - на посаді викладача зарубіжної літератури. Започаткувала випуск Центрової газети.

Практичний психолог

Мицько Богдана Михайлівна

   Народилася 9 червня 1977 року в с. Вороняки Золочівського райну Львівської області. В 2004 році закінчила Тернопілський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка за спеціальністю "Психологія" та здобула кваліфікацію "Практичний психолог".
   У Центрі працює з 2002 року. В 2005 році за багаторічну сумлінну працю, професіоналзм та з нагоди Дня працівників освіти нагороджена грамотою Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі