Четвер 8 грудня 2022

Методична робота

 МЕТОДИЧНА РОБОТА ЦЕНТРУ

Престиж навчального закладу великою мірою залежить від педагогічних кадрів, їх майстерності, професіоналізму та творчого підходу до повсякденної роботи. Провідну роль у підвищенні педагогічної вправності відіграє методична робота, яка проводиться у нашому закладі систематично та цілеспрямовано через колективну та індивідуальну діяльність педагогів.

Центром методичної роботи навчального закладу є методичний кабінет, який забезпечує оптимальні умови для організації навчального процесу та реалізації завдань якісної підготовки фахівців. При методичному кабінеті працює методична служба.

Методична служба ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» постійно поповнює базу матеріалів з атестації викладачів, розробляє методичні рекомендації щодо удосконалення організації навчального процесу, організовує щорічні виставки методичних напрацювань педагогів. Методисти ретельно збирають все нове, цінне і цікаве для професійного росту кожного педагога Центру. Пріоритетним для методичної служби Центру було і є надання допомоги педагогічним працівникам для забезпечення виконання тих завдань, які стоять перед навчальним закладом в цілому та з кожним педагогом зокрема.

З метою зростання фахової майстерності викладачів, творчого вирішення педагогічних завдань і проблем Центру організовано роботу 12 методичних комісій, які допомагають педагогам удосконалювати форми і методи навчання і виховання учнів. Діяльність методичних комісій безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання; професійний ріст і методичну майстерність педагогічних працівників; впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виховний процес.

Таким чином, головним змістом роботи методичних комісій є удосконалення змісту, організації і методики теоретичного і виробничого навчання з метою здійснення органічного зв’язку загальноосвітньої і професійної підготовки учнів Центру.

Педагогічний колектив спрямовує свою роботу на створення належних умов для якісного засвоєння учнями навчального матеріалу, для розвитку здібностей і формування особистості. Викладачам, вихователям та майстрам виробничого навчання притаманні високий професіоналізм, постійний новаторський пошук, фантазія і творчість.

Детальніше

Віртуальний методичний кабінет

Методичні комісії

Школа "Молодого викладача"

Школа "Молодого майстра"

Кабінет психолога

 

 

<< < грудня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Онлайн

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі