Програма єМалятко

Шановні колеги

Інформуємо вас, що в Україні діє програма єМалятко.

   Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витратити на це все багато часу.

     єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хв. за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на порталі Дія.

     Детальну інформацію можна отримати звернувшись за посиланням https://diia.gov.ua/life-situations/yemalyatko

Детальніше...

І етап олімпіад розпочато

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної держадміністрації від 12 жовтня 2020р. №136\01-07 «Про проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 н.р.» з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 3 листопада 2020 року у нашому закладі розпочався І етап учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у дистанційному форматі

Детальніше...

Святкове привітання з нагоди новорічних та Різдвяних свят

У середу, 23 грудня 2020 року у холі коридорів навчального корпусу, майстерні та гуртожитку, з дотриманням усіх карантинних норм, відбулося святкове привітання учасниками художньої самодіяльності учнів та працівників Центру.

Детальніше...

Привітання з нагоди свята

1 жовтня 2020 року у Вишнівецькому замку проходило відзначення працівників закладів ПТНЗ області з нагоди 80 річниці створення системи професійно-технічної освіти. Серед відзначених були директор нашого закладу – Цьох Володимир Ігорович та майстер виробничого навчання – Дячук Віра Андріївна. У привітанні гостей свята брали участь і наші учасники художньої самодіяльності.

Детальніше...

Підсумки мовно-літературного конкурсу

За результатами ІІІ етапу ХІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який відбувся 04.12.2020 р. у ТОКІППО:

-дипломом І ступеня нагороджено ученицю ІІ-го курсу ДНЗ "Тернопільський ЦПТО" Ірину Олійник.

Вітаємо переможницю!

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні працівники Центру!

На початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем працівників освіти!

Бажаємо рецепт вчительського щастя:
Візьміть чашу терпіння,
Налийте туди повне серце любові,
Вкиньте дві пригорщі щедрості,
Хлюпніть туди ж гумору,
Посипте добром,
Додайте якомога більше віри
І все це добре перемішайте.
Потім намажте на шматок відпущеного вам життя
І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Детальніше...

Планове засідання педагогічної ради

26 листопада 2020року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося планове засідання педагогічної ради.

Методисти Полиняк Ольга Василівна  та Березюк Наталія Романівна розповіли про особливості педагогічного процесу в умовах дистанційного навчання та комунікацію між викладачами та учнями. З досвідом роботи по даній темі, основними проблемами та досягненнями поділилися з присутніми майстер виробничого навчання Диченко Ольга Михайлівна, викладачі Мала Тетяна Євгенівна, Чайківська Ольга Володимирівна, Вовк Наталя Богданівна, Дзядик Марія Володимирівна, Чотарі Аттіла Золтанович, Віблий Олександр Володимирович.

Заступник директора з НР Константинів Оксана Мирославівна проаналізувала підсумки діагностичних контрольних робіт по загальноосвітній підготовці у групах І курсу.

Про стан підготовки навчального закладу до осінньо-зимового періоду доповів зав господарством Пелех Надія Омельянівна

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією в країні, педрада проходила з дотриманням карантинних норм і обмежень.

Детальніше...

Життя. Воно таке…

Життя. Воно таке…

         Знаєте,в чому особливість професії вчителя? В тому, що ти оцінюєш знання, але не учнів, а майбутніх футболістів, інженерів,і навіть таких, як і ти, вчителів… І тільки зараз зрозуміла усю відповідальність навчального процесу… Ми вчимо не на оцінку, а на результат. І зараз, коли мої перші учні вже «створили» себе, я це усвідомила повністю.

Детальніше...