Субота 22 січня 2022

15 червня 2014

Матеріальна база

Навчально-матеріальна база Центру відповідає ліцензованим умовам. Для проведення навчальних занять створено наступні:

 

Заклад тісно співпрацює із обласними та міським центром зайнятості і щорічно приймає участь у відборі навчальних закладів з професій підготовки та підвищення кваліфікації, а також забезпечення проживання безробітних з професії "Муляр. Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник" та "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Перебуваємо у постійному пошуку нових підходів у роботі з роботодавцями та провідними підприємствами різних форм власності. Вивчаємо їхні вимоги і якомога швидше намагаємось наблизити навчальний процес до умов, яких вимагають базовики.

Професійну підготовку учнів здійснюють 42 майстри виробничого навчання та вісім викладачів спецдисциплін. З них: спеціалісти першої категорії – 12; другої категорії – 8. Решта спеціалісти.

Своїм основним завданням вони вважають підготовку конкурентноспроможних, високо-кваліфікованих та багатофункціональних робітників, які б прагнули до подальшого професійного удосконалення.

 

Читать далее

Актова зала

Для низки святкових заходів, літературних вечорів, творчих звітів-концертів художньої самодіяльності, кожен з яких пройнятий щирим патріотизмом, почуттям шани і любові до рідної землі, мови, та національних героїв, призначений актовий зал. Зал містить 200 посадочних місць, велику сцену та обладнаний спеціальною музичною апаратурою.

Читать далее

Їдальня

Забезпечення повноцінного функціонування навчального процесу не можна уявити без їдальні. Смачні обіди приготовлені нашими кухарями додають фізичних сил та енергії до нових звершень. Вправні кухарі своїми стараннями і працею намагаються догодити відвідувачам, щоб всі були задоволенні якістю приготованих страв, а також рівнем обслуговування. Їдальня облаштована на 100 посадочних місць, оновлена матеріальна база, організовано роботу гарячого, холодного, овочевого цеху, а також організовано цех з миття посуду, проведено ремонт з використанням новітніїх технологій у будівництві та матеріалів.

Читать далее

Бібліотека

У Центрі працює бібліотека, яка має книжковий фонд близько 25 тис. примірників, читальний зал, обладнаний 25 робочими місцями, де створені оптимальні умови для розумової праці. Працівники бібліотеки досконало знають бібліотечний фонд і надають всебічну допомогу викладачам і студентам у виборі потрібної літератури та електронної інформації. Колектив бібліотеки під керівництвом Сидорук В.С. багато робить для забезпечення сучасного рівня бібліотечного обслуговування. Працівники бібліотеки пропонують своїм користувачам багатий репертуар літератури для освіти, інформаційного пошуку та дозвілля, доступ до мережі Інтернет, компетентні та дружні консультації, книжкові виставки. Особлива увага приділяється висвітленню вагомих дат у житті нашої незалежної держави, рідному слову, творчому доробку класиків української літератури, патріотичному вихованню молоді, вихованню у студентів поваги до гімну, прапора, герба незалежної України, оформляються книжкові виставки.

Читать далее

Кабінети, майстерні

...

Читать далее